اهمیت یادگیری زبان انگلیسی برای تری دی مکس کاران
یکی از اصلی ترین و مهمترین برتریت های شما خواهد بود چون زبان انگلیسی یک زبان بین المللی است و شما را قادر به تعامل با دیگر کاربران این نرم افزار در سرار دنیا قرار خواهد داد. کاربرانی که زبان انگلیسی ،...

تاریخ انتشار : 1399/3/31/ نمایش : 126 / نظرات : 0

 
اهمیت یادگیری زبان انگلیسی برای کابران نرم افزار تری دی مکس

یکی از اصلی ترین و مهمترین برتریت های شما خواهد بود چون زبان انگلیسی یک زبان بین المللی است و شما را قادر به تعامل با دیگر کاربران این نرم افزار در سرار دنیا قرار خواهد داد. کاربرانی که زبان انگلیسی ،زبان اول آنها است تمایل و گرایش با صحبت با کاربران با سطح بالای مکالمه را خواهان هستند و میزان تلسط شما بر این امر، شانس شما را در ارتباط هرچه موثر تر بالا خواهد برد.


یکی از اصلی ترین و مهمترین برتریت های شما خواهد بود چون میتوانید در پاسخ دهی به  ایمیل ها، کامنت ها، و نوشتن موضوعاتی که احتمال میدهید بازدید خارجی داشته باشد خودتان مستقیم در ارتباط باشید و از نقطه نظرات بهره ببرید.

Related image
 
در نظر داشته باشید که تعداد مخاطبین خارجی زبان شما بیشتر باشد، دیگر خارجی زبانان را ترغیب و تشویق به استفاده بیشتر از موضوعات مطرح شده از سوی شما خواهد داشت.

یکی از اصلی ترین و مهمترین برتریت های شما خواهد بود چون شما را در جریان آپدیت ورژن های مختلف یک نرم افزار و جزئیات و نحوه عملکرد  آنها، قرار خواهد داد.
در نظر داشته باشید تمرکز بر یادگیری ریزنکات آپدیت ها باعث میشود بتوانید تسلط بیشتر و بهتری بر نرم افزار داشته باشید
 
 

یکی از اصلی ترین و مهمترین برتریت های شما خواهد بود چون میتوانید در صورت بروز مشکل در هر بخش نرم افزار براحتی با رفتن به سایت اصلی و بدون نیاز به کمک دیگران به رفع نیاز خود بپردازید.

یکی از اصلی ترین و مهمترین برتریت های شما خواهد بود چون در بحث های درآمد زایی ارزی وفروش مدلهاو نحوه عملکرد و بازخورد سایت و دیگر جزئیات از عهده کار خودتان بر می آیید
.
 


یکی از اصلی ترین و مهمترین برتریت های شما خواهد بود چون با مطالعه دقیق بخش های مختلف به خروجی قابل قبول از دید سایت اتودسک خواهید رسید. و مدرک مربی
 


یکی از اصلی ترین و مهمترین برتریت های شما خواهد بود چون امکان ایجاد فرصت شغلی در خارج از کشور برای حرفه ای هایی که مسلط به زبان انگلیسیهستند فراهم است.یکی از اصلی ترین و مهمترین برتریت های شما خواهد بود چون میتوانید بعد از طی مراحل حرفه ای به عنوان مدرس در سایت اصلی اقدام نمائید.

یکی از اصلی ترین و مهمترین برتریت های شما خواهد بود چون نه تنها خود نرم افزار بلکه تمامی پلاگین های مرتبط با این نرم افزار نیز به زبان اگلیسی بوده و آموزشهای اصلی اتودسک به زبان انگلیسی بوده است. لازم به ذکر است آموزش ها بصورت کامل در پکیج هایآکادمی جهان مکس آورده شده است و همچنین آموزشهای رایگان نیز در این زمینه بر روی سایت این مجموعه بارگزاری شده است.تمامی جلسات پکیج هایپرمدلینگ و دیگر پکیج ها به زبان انگلیسی ترجمه شده  و در اختیار دانشجویان خارج از کشور قرار گرفته است. برگزاری این جلسات بصورت آنلاین و رفع اشکال در گروه پشتیبانی بهمراه مترجم مسلط به نرم افزار تری دی مکس بوده است.