آموزش رایگان پلاگین کاربردی ATILES

آموزش رایگان پلاگین کاربردی ATILES
 
 این آموزش بخشی از پکیج هایپرمدلینگ به تدریس استاد علی جهانی است 
 
کاملترین پکیج مدلسازی کشور با تمرکز بر درآمد ارزی هنرجویان 

.  آیا میدانید با آموزشهای این پکیج قادر خواهید بود مدلهاتون در بهترین سایتهای فروش مدل جهان منتشر و به درآمد بالایی برسید!!!
 
برای ایجاد سطوح پرتکرار تری دی مکس، پلاگین Atiles یک پلاگین پر کاربرد برای نرم افزار ۳Ds MAX است که به کاربر این توانایی را می دهد تا به راحتی بتواند سطوح پرتکرار را ایجاد نماید و همچنین اندازه و جهت اشکال تکرار شونده را به دلخواه تغییر بدهد.
منظور از سطوح پرتکرار دیوار آجری ، کفپوش ، نرده و در مجموع اشکالی که با کاشی کاری ( tiling ) پر شده اند که کاربر با استفاده از این پلاگین وفقط با چند کلیک ساده می تواند آن ها را ایجاد کند. این نرم فزار برای کارهای معماری و طراحی نما هم بسیار پر کاربرد است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
دانلود پلاگین Atiles Pro 2.52 برای ایجاد سطوح پرتکرار تری دی مکس،پلاگینAtiles Pro 2.52 تری دی مکس که برای ایجاد کاشی های سقف ، کاشی های کف ، دیوارهای آجری ، نرده ها و … به کار برده می شود. شما میتوانید همه نوع آبجکتی را با هندسه قابل تکررار با تعیین اندازه و آفسیت بین کاشی های فردی ایجاد نمایید. همچنین به جای آفست میتوانید تعداد کاشی را تعریف کنید ، آنها با توجه به ابعاد وارد شده به همان اندازه توزیع خواهند شد. کاربر می تواند زاویه آبجکت ، محدودیت region و تعداد زیادی از آپشن های دیگر را در پارامتر های آبجکت ATiles تعریف کند. 
 
 
در نسخه پرو میتوانید از ویژگی های زیر نیز بهره ببرید:ایجاد آبجکت ATiles با یک کلیک از سطح سقف ، هندسه یا spline .کش کردن مش برای سرعت. ذخیره سازی هندسه تولید شده آبجکت ATiles برای ویوپروت و رندرایجاد مجدد حالت . بازسازی آبجکت ها بدون از دست دادن متریال یا اتصال به اشیا دیگرابزار پیشرفته تر – حجم Volume، مسیر Path و ابزار سطح Surfaceتغییرات تصادفی کاشی – چرخش ، حرکت و مقیاس
 
 
 
 
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
یک شروع یک عمر پشتیبانی

یک شروع یک عمر پشتیبانی

به موفقیت شما متعهدیم

مشاوره و ارتباط با ما

مشاوره و ارتباط با ما

9353626062-51384621689-

کیفیت آموزش

کیفیت آموزش

نتایج عالی و موفق

درباره ما

آکادمی جهان مکس با برگزاری صدها ساعت دوره های آموزش آنلاین و کلاس های غیر حضوری فرصت و بهره مندی از آموزشها را به کلیه علاقمندان از شهرها و کشورهای دیگر داده است.
آکادمی جهان مکس اولین برگزار کننده دوره های آنلاین با متد خاص و منحصر به فرد می باشد که رضایت صد در صدی هنرجویان این دوره ها را به همراه داشته است.
آکادمی ما با ارائه پکیج های مختلف هایپرمدلینگ، کرونا استار و لومیونر در تلاش است بهترین آموزش ها را برای شما عزیزان فراهم سازد.

عضویت در خبرنامه