corona render 3

: تعداد نظرات
0
: تعداد بازدید
890

کرونا از محبوبترین پلاگینهای تری دی مکس است که جدیدا استقبال فوق العاده ای از این برنامه شده


با عضویت در سایت در بخش پروفایل و تابلو اعلانات می توانید به اموزش های VIP ما به طور رایگان دسترسی داشته باشید

کرونا رندر یک موتور جدید رندرینگ است که از سال 2009 فعالیت خود را آغاز کرده است. جالب است که بدانید که هنوز این موتور در نسخه بتا بوده اما آنچنان کیفیت و قدرتی دارد که حتما شما را متعجب خواهد کرد. Corona Render
  این نسخه روی  ورژن های 2013 تا 2020 قابل اجرا خواهد بود
.اطلاعات کرک و نحوه نصب داخل فایل دانلود موجود است
.سوالات راجب این برنامه می توانید در گروه تلگرامی مجموعه مطرح کنید
Corona Renderer  یک موتور رندرینگ برای پلاگین تری دی مکس می باشد , کرونا رندر یک موتور تمام‌عیار از نوع Biased و UnBiased رندر می باشد, و با توجه به ساختار رندرینگ این موتور، میتوان انتظار کیفیت بسیار بالایی را از آن داشت که دقیقاً این انتظار توسط Corona Renderer برآورده شده است,کسانی که با موتور Vray کار کرده‌اند با نهایتاً یک هفته کار میتواند به کرونا مسلط شوند, تعداد پارامترهای این موتور آنقدر کم است که به سادگی میتوانید کل پارامترهای آن را در یک روز مرور کرده و با آن آشنا شوید,کیفیت رندرینگ نهایی واقعاً واقع‌گرایانه است و در صورتی که به آن مسلط شوید چیزی از Vray و امثال آن کم نخواهد آورد 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
یک شروع یک عمر پشتیبانی

یک شروع یک عمر پشتیبانی

به موفقیت شما متعهدیم

مشاوره و ارتباط با ما

مشاوره و ارتباط با ما

9353626062-51384621689-

کیفیت آموزش

کیفیت آموزش

نتایج عالی و موفق

درباره ما

آکادمی جهان مکس با برگزاری صدها ساعت دوره های آموزش آنلاین و کلاس های غیر حضوری فرصت و بهره مندی از آموزشها را به کلیه علاقمندان از شهرها و کشورهای دیگر داده است.
آکادمی جهان مکس اولین برگزار کننده دوره های آنلاین با متد خاص و منحصر به فرد می باشد که رضایت صد در صدی هنرجویان این دوره ها را به همراه داشته است.
آکادمی ما با ارائه پکیج های مختلف هایپرمدلینگ، کرونا استار و لومیونر در تلاش است بهترین آموزش ها را برای شما عزیزان فراهم سازد.

عضویت در خبرنامه