فعالیت گروه های پشتیبانی هنرجویان داخلی و خارجی
فعالیت گروه های تلگرامی برای پشتیبانی هنرجویان با بیش از 10000 نفر عضو فعال

تاریخ انتشار : 1398/6/17/ نمایش : 284 / نظرات : 0

فعالیت گروه های تلگرامی پشتیبانی هنرجویان داخل و خارج از کشور به صورت شبانه روزی می باشد. آکادمی جهان مکس گروه های پشتیبانی به زبان های فارسی و انگلیسی و دارای برنامه ریزی تمرین و رفع اشکال برای هنرجویان دور و نزدیک فراهم نموده است تا تمام علاقمندان بتوانندفارغ از فاصله و زبان و ملیت مهارت های خود را در این زمینه افزایش دهند. در این گروه ها برای هنرجویان به صورت هفتگی تمرین ارسال می شود. بعد از انجام تمرینات توسط هنرجویان، تمرینات آنان به طور مستقیم توسط استاد جهانی کرکسیون و رفع اشکال می شود. پس از چند مرحله رفع اشکال، هنرجویان به گروه های با سطح بالاتر ارتقا داده می شوند. در گروه کرونا استار افرادی که مجموع امتیازات آنها به حد نصاب برسد، به صورت رایگان مدرک معتبر دریافت می کنند. در گروه هایپر مدلینگ نیز هنرجویان پس از انجام تمرینات و رسیدن به گروه A مدلهایشان به صورت غیر رایگان در سایتهای بین المللی منتشر خواهد شد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
یک شروع یک عمر پشتیبانی

یک شروع یک عمر پشتیبانی

به موفقیت شما متعهدیم

مشاوره و ارتباط با ما

مشاوره و ارتباط با ما

9353626062-51384621689-

کیفیت آموزش

کیفیت آموزش

نتایج عالی و موفق

درباره ما

آکادمی جهان مکس با برگزاری صدها ساعت دوره های آموزش آنلاین و کلاس های غیر حضوری فرصت و بهره مندی از آموزشها را به کلیه علاقمندان از شهرها و کشورهای دیگر داده است.
آکادمی جهان مکس اولین برگزار کننده دوره های آنلاین با متد خاص و منحصر به فرد می باشد که رضایت صد در صدی هنرجویان این دوره ها را به همراه داشته است.
آکادمی ما با ارائه پکیج های مختلف هایپرمدلینگ، کرونا استار و لومیونر در تلاش است بهترین آموزش ها را برای شما عزیزان فراهم سازد.

عضویت در خبرنامه