پکیج هایپر مدلینگ
1398/4/5    
بازدید: 1250
 
 
پکیج هایپرمدلینگ کاملترین پکیج مدلسازی حرفه ای در تریدیمکس ( صفر تا صد مدلسازی را با ما یاد بگیرید.)
 
پنجاه جلسه آموزش در قالب یک فلش 16 گیگابایتی شامل آموزش تمام توابع و دستورات لازم برای مدلسازی انواع احجام مدرن و کلاسیک (massfx و Vray Instancer ,...)
آموزش تمامی پلاگین ها و اسکریپت های مدلسازی همچون Atile و gost town و ...
این پکیج علاوه بر آماده سازی هنرجویان برای بازار کار در ایران  در زمینه معماری و طراحی نما و داخلی روش درآمدزایی نوینی را آنهم به دلار ارائه میدهد.هنرجویان این پکیج پس از کمتر از دوماه تمرین میتوانند با تهیه رندر استدیویی که در همین دوره یاد میگیرند آبجکتهای مدل شده خود را آماده فروش به بیش از 15 سایت خارجی کرده و از این طریق نیز در کنار حرفه اصلی خود کسب درآمد کنند.
نحوه ی آماده سازی مدلها و فروششان به سایت ها به طور مفصل در پکیج هایپرمدلینگ شرح داده شده و تا مرحله فروش توسط شخص استاد علی جهانی پشتیبانی میشوید .این پشتیبانی تا هر زمان که شما مایل باشید از جانب ما ارائه خواهد شد.
هنرجویان پکیج بطور مستمر و مداوم در گروه های پشتیبانی ما ساپورت میشوند و کرکسیون مستقیم با استاد جهانی خواهند داشت. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 یک شروع یک عمر پشتیبانی

یک شروع یک عمر پشتیبانی

به موفقیت شما متعهدیم

مشاوره و ارتباط با ما

مشاوره و ارتباط با ما

9353626062-51384621689-

کیفیت آموزش

کیفیت آموزش

نتایج عالی و موفق

درباره ما

آکادمی جهان مکس با برگزاری صدها ساعت دوره های آموزش آنلاین و کلاس های غیر حضوری فرصت و بهره مندی از آموزشها را به کلیه علاقمندان از شهرها و کشورهای دیگر داده است.
آکادمی جهان مکس اولین برگزار کننده دوره های آنلاین با متد خاص و منحصر به فرد می باشد که رضایت صد در صدی هنرجویان این دوره ها را به همراه داشته است.
آکادمی ما با ارائه پکیج های مختلف هایپرمدلینگ، کرونا استار و لومیونر در تلاش است بهترین آموزش ها را برای شما عزیزان فراهم سازد.

عضویت در خبرنامه